Kurz: Voňavá škola aromaterapie pod vedením lektorky

Lektorovaný online kurz Voňavá škola aromaterapie se skládá ze 2 výukových bloků:

Aromaterapie pro začínající

3 moduly, ve kterých se seznámíš s úvodem do aromaterapie, její historií a metodami získávání esenciálních olejů, jejich kvalitou a zásadami bezpečného použití.

Praktická aromaterapie a domácí lékárna

5 modulů s konkrétními možnostmi aplikace esenciálních olejů na pokožku, s informacemi k olejům a s mnoha recepty na domácí výrobu s využitím esenciálních olejů.

 • Co se v kurzu naučíš?
  Seznámíš se s úvodem do aromaterapie a její historií, s metodami získávání esenciálních olejů (EO) a jejich kvalitou a bezpečnostními zásadami používání. Poznáš konkrétní metody aplikace EO na pokožku a aromatické aplikace. DIY recepty a výroba domácí kosmetiky. Profily nejpoužívanějších EO a jejich přesné chemické složení. Jak a proč vytváříme směsi EO. Jak na drobné neduhy.
 • Jak dlouho kurz potrvá?
  Kurz trvá 8 týdnů. Každý týden se ti otevře nový modul a po skončení kurzu ti přístup zůstává napořád.
 • Jakou formou kurz probíhá?
  online, samostudium, videa a materiály v členské sekci + skupina na Facebooku pod vedením lektorky, zajímavé úkoly, kvízy, přídavné materiály a prostor pro tvé dotazy.
 • >>>>>>>>>>Nově součástí kurzu <<<<<<<<<<
  4 živá ZOOM volání s lektorkou.
 • Pro koho je kurz určen?
  Pro každého kdo s aromaterapií začíná, ale i pro ty, kteří se chtějí ujistit, zda EO používají správně a především bezpečně. Pro všechny, kteří se chtějí naučit, jak prakticky a bezpečně používat širokou škálu možností, které aromaterapie nabízí.
 • Co kurzem získáš?
  Získáš ucelený přehled základů potřebných k praktické aplikaci EO. Dostaneš mnoho receptů na vlastní výrobu s využitím esenciálních olejů. Naučíš se využívat nejpoužívanější esenciální oleje v konkrétních situacích a vytvoříš si tak svoji domácí esenciální lékárnu.
 • Kolik za kurz zaplatíš?
  5300 Kč
Chceš si o kurzu více popovídat?

Vyber si termín pro seznamovací telefonát a popovídej si se mnou o otázkách, které tě ke kurzu napadají. Ráda vše zodpovím, aby jsi zjistil(a) zda je kurz pro tebe přínosem.

Termín dalšího běhu voňavé školy bude brzy zveřejněn.

Termín dalšího běhu voňavé školy:

19.8-11.10.2024

Zájemci, kteří kurz objednají do 31.7.2024 získají slevu 800 Kč.

online konzultace 45 minut za 800 Kč

online konzultace 45 minut za 266 Kč

Co o kurzu říkají absolventi

Kurz splnil mé očekávání nad míru. Byl úžasný a je mi líto, že už je konec. Myslím, že pro začátečníky je úžasně zpracován a je v něm spousta hezky shrnutých, vysvětlených a navazujících informací. Zároveň moc oceňuji, že i když byl kurz pro začátečníky, tak nebyl strohý a nějak zjednodušený, ale obsahoval spoustu informací z více oblastí (popis EO, použití, bezpečnost, dávkování,...) Videa, i přes to, že byla hodně obsáhlá, tak byla velmi přehledná, pochopitelná a působila na mě srozumitelně a moc příjemně. Moc děkuju za možnost se kurzu účastnit, bylo to super!
Bára
Tento kurz bych určitě doporučila každému, kdo chce začít s aromaterapií, ale i těm, kteří jsou v ní již pokročilí. Já sama jsem lektorkou jógy a tak mám k používání esenciálních olejíčků blízko, ale zatím jsem je používala převážně jen do difuséru. Díky tomuto kurzu jsem se naučila, jak je můžu bohatě využít i v běžném životě velmi jednoduše a prakticky. Líbila se mi rovněž celá struktura kurzu. Kurz je uspořádán do několika tématických bloků. V každém bloku nás v několika krátkých videích Lucka příjemně seznamuje s daným tématem. Videa jsou krátká, takže jsem si je mohla nezávazně pouštět vždy, když jsem měla chvilku času, a nemusela jsem si na to ten čas moc hledat. Součástí byly rovněž i diskuse, chat, praktické tipy. Rovněž se mi líbilo, že se Lucka v kurzu dotýká tématu z různých stran. Dozvěděli jsme se něco z historie, něco o výrobě, jaké jsou kvalitní esenciální oleje, jak si z nich připravit jednoduchou domácí lékárničku nebo pohodovou koupel, masáž nebo si s nimi provonět byt či jógové studio. Nejpoužívanější esenciální oleje byly představeny více do hloubky. Lucka zároveň v chatu velice ochotně a rychle odpovídala i na jednotlivé otázky k esenciálním olejíčkům a často i k jejich pomoci při různých nemocech. Velmi zajímavé bylo i propojení olejíčků a spirituality a jejich vliv na naše emoce. Já osobně jsem si z kurzu odnesla příjemný pocit a spoustu informací a připadlo mi, že ač jsem byla spíše začátečník a hodně ostatních účastníků bylo i pokročilých, díky tématické pestrosti a diskusím si v kurzu každý mohl najít to své, co z něho potřeboval. Za mě doporučuji. Děkuji Luci
Jana
V auguste som sa zapojila do kurzu "Voňava škola aromaterapie", ako úplného začiatočníka v oblasti aromaterape ma prekvapilo množstvo užitočných informácií v podobe videí, návodov a obrazových príloh. Ďakujem Lucke, že aj v týchto ťažkých časoch som sa mohla zúčastniť kurzu formou "online", vrelo odporúčam všetkým, ktorých oblasť aromaterapie zaujíma a chcú sa dozvedieť niečo nové.
Zuzana
Skvělý kurz naplněný spoustou zajímavých informací a tipů. Moc ti Lucia děkuji za skvělý a velmi zajímavý kurz! O aromaterapii jsem na začátku kurzu měla nějaké základní informace a fascinovalo mě, že je možné ji terapeuticky používat například po sestavení aromatogramu. Nikdy jsem se ale nedostala k tomu, že bych si nějaké směsi sama namíchala a nebo ji používala v kosmetice. To se nyní změnilo a aromaterapie se stala součástí mého každodenního života. Nyní vím, jak ji správně používat, jak si prakticky vyrobit vlastní směs, krém nebo třeba sprej proti klíšťatům. Pochopila jsem, jak moc je důležité pracovat s kvalitními olejíčky (a že pokud mi lidé říkají, že na ně aromaterapie vůbec nijak nepůsobí, hned mě zajímá, jaké oleje používají) a jak může pracovat do hloubky. Kurz určitě moc doporučuji všem ženám a hlavně maminkám, které hledají jednoduchou pomoc při podpoře zdraví svých dětí.
Marie Nussbaum - máma dvou dětí a poradce zdraví a plodnostiwww.facebook.com/poradceplodnosti