Vydej se na cestu odkrývání
tajemství koupelových solí.

Toužíš po tom uvolnit stres a napětí?
Chceš i v těžkých dnech být plná energie?
Láká tě představa, užívat si voňavou koupel?
Chceš dopřát svým dětem kouzlo voňavého uspávacího rituálu?

Přijmi pozvání do minikurzu

Koupelové soli s esenciálními oleji

Co se v kurzu naučíš?

Seznámíš se se základními informacemi o solích a esenciálních olejích.
Získáš recept, jak si vyrobit koupelovou sůl dle tvých voňavých preferencí.
Na začátku se podíváme na blahodárné účinky roztoku soli ve vodě.
Poté ti představím jednotlivé druhy solí a další suroviny potřebné k výrobě, jako jsou rostlinné a esenciální oleje.
A na závěr se pustíme do samotné výroby.

Jakou formou kurz probíhá?

online, samostudium - videa v členské sekci
FB skupina - pro tvé dotazy a jako inspirace s výrobky účastníků kurzu.
Přístup do kurzu není časově omezen.

Kolik za kurz zaplatíš?

700 Kč

 Kdo tě kurzem provede?

 

Mgr. Lucia Hönig

 

Mou beze sporu největší vášní je aromaterapie. Nepřestává mě fascinovat, jak je díky vůni možné léčit tělo i duši člověka. Léčit můžeme jak citlivou dětskou duši, která své emoce mnohdy ještě neumí popsat, tak i tu dospělou, která je zase velmi často schovaná pod nánosy prožitků.

S citem a láskou předávám své znalosti a zkušenosti během kurzů aromaterapie, ale také při různých workshopech s esenciálními oleji, či formou aroma-koučinku.

Co říkají účastníci webináře, podle kterého kurz vznikl?

Milá Lucia z voňavé školy! Chci vám poblahopřát a poděkovat za skvělé dílo, které je poučné, informativní a inspirativní. Navíc je umocněno velmi půvabnou paní, která nás provází webinářem. Mám ráda vše, co souvisí s přírodou a ekologii a permakulturou. V naší přírodní zahradě máme hodně bylinek a trvalek a stromů a keřů. Už si sama něco vyrábím z kosmetiky, ale na koupelovou sůl jsem se chystala, tak moc děkuji za bohaté informace a návod! Určitě si koupelovou sůl vyrobím, nejprve pro sebe a pak jako dárky. Ještě jednou děkuji a přeji hodně štěstí a úspěchů!
Alena
Dobrý den, strašně moc jsem se těšila a včera jsem si pustila Váš webinář. Musím říct, že jsem Vaši přednášku přímo hltala a moc mi to dalo a pomohlo. Obdaruji všechny své blízké :-).
Iveta
Krásný den, moc děkuji za včerejší webinář, byl pro mě velmi inspirativní a přínosný. Ikdyž aromaterapii znám a používám, kombinuji s dalšími technikami, a přestože velmi ráda používám koupelové soli, až tento webinář mě posunul k jejich samotné výrobě. V tuto chvíli je na cestě ke mně velký balík všemožných ingrediencí a už se moc těším, až budu ležet ve vaně plné pohody, ke které přispěje mnou vyrobená koupelová sůl. Krásný den, krásné tvoření a spoustu krásné inspirace ❤️. Děkuji
Marta
Dobrý den, vlastní sůl jsem zkoušela vyrobit už dříve, ale nevěděla jsem o důležitosti nosného oleje, takže pro mě důležitá informace. Olejíčky, soli a bylinky mě dlouho zajímají, nicméně moje znalosti jsou dost amatérské. Webinář byl pro mě krásně přehledný a dobře vysvětlené pojmy bez zbytečných "omáček" okolo. Hned jsem odeslala objednávku i na 8týdenní kurz. Díky a těším se, co se dozvím a konečně si dám svoje znalosti do nějakého uceleného pohledu a v souvislostech. Přeji hezké dny
Dáša

Objednávám mini-kurz  

Koupelových solí

 

Vydej se mnou prozkoumat taje

koupelových solí.